rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Grupių aprašymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatar

About me•Love from others : 57
•Number of posts : 588
•Join date : 2014-05-10
Danielle Eveline Hawkins
Maybe I like my pain
RašytiTemos pavadinimas: Grupių aprašymai   Antr. 15 07 - 12:55

BEBAIMIAINutrūktgalviai Bebaimiai, kurie dažnai vaikšto kaip šunų gauja. Yra laisvi ir nepriklausomi, šūkaujantys, rėkaujantys, bėgiojantys, elgiasi kaip laukiniai. Visada rengiasi juodai, turi daugybę tatuiruočių, auskarų, dažnas puikuojasi ir keistos spalvos plaukais. Šis luomas turi sunkiausią iniciacijos programą, todėl dauguma net netapę visaverčiais luomo nariais, tampa beluomiais. Bebaimiai visada ieško naujų adrenalino šaltinių, dėl to dažnai rizikuoja gyvybe, kartais net miršta. Puikiai kovoja su savo baimėmis vien dėl sudėtingos iniciacijos. Keliauja traukiniais, lengvai gali į juos įšokti arba vėl iššokti. Jų ženklas yra ugnis, per Pasirinkimo ceremoniją jų inde būna degančios žarijos. Bebaimių serumas, naudojamas iniciacijos metu, sukelia halicionacijas (oranžinės spalvos).

ERUDITAISmalsūs, gal netgi arogantiški, visada žinių trokštantys Eruditai rengiasi mėlynai, nes ta spalva atpalaiduoja smegenis, padeda susikaupti. Gali padaryti bet ką, kad tik patenkintų savo norus ir smalsumą. Sukūrė beveik visus serumus, yra atsakingi už mediciną ir mokslą. Iniciacijos programa yra gan paprasta, jei esi tikrai pakankamai protingas eruditams. Tai tiesiog testai, paremti matematika, medicina ir dar kitais mokslais. Po to Eruditų naujokai vaikšto aplinkui, žvalgosi, sėdi bibliotekoje ir tenkina savo nepataisomą troškulį žinioms. Eruditai žino tokius dalykus kaip visos Čikagos žemėlapiai, luomų manifestai ir panašiai, tačiau visą tai išmokę yra tik dėl savo malonumo. Simbolis - akis. Per Pasirinkimo Ceremoniją jų inde būna vanduo. Eruditų serumas sukelia mirtį (rožinės spalvos). Jie taip pat yra paralyžuojančiojo serumo kūrėjai (kuris plačiai naudojamas tarp Bebaimių ir yra tamsiai rožinės spalvos).

TAIKINGIEJIDainuojantys, draugiški ir šilti Taikingieji dėvi tik raudonus, oranžinius ir geltonus rūbus. Gyvena milžiniškame sode, yra krykštaujantys ir linksmi. Labiau už viską nemėgsta konfliktų, todėl visada susitaria geruoju. Turi taikos serumą, kurio suleidus žmogus iš kart atsipalaiduoja ir viskas aplinkui jam atrodo arba juokinga, arba miela, arba linksma, tačiau ant savo luomo narių jo nenaudoja. Iniciacija nėra labai sunki, tačiau taip pat pasitelkus simuliacijos serumą žmogus susiduria su labiausiai jį erzinančiais, trikdančiais dalykais. Jeigu sugeba išlikti ramus, pereina į kitą etapą. Antrąją dalį išlaiko visi, nes Taikingųjų naujokai tiesiog turi padėti dirbti sode, rinkti obuolius, tvarkyti šiltnamius. Šis luomas visada pilnas šilumos ir meilės, taip pat ir dainų. Simbolis - medis. Per Pasirinkimo ceremoniją jų inde būna žemė. Taikingųjų naudojamas serumas pagerina nuotaiką, yra žalios spalvos (serumą jie deda netgi į maistą).

NUOLANKIEJINesavanaudžiai, visada pamirštantys save Nuolankieji rengiasi pilkai, plaukus laiko kukliai surištus arba nukirptus trumpai. Niekada neatkreipia kitų dėmesio, yra tylūs ir mandagūs, pasisveikina ramiu linktelėjimu. Į veidrodį gali žiūrėti retai, tik tada, kai kerpa plaukus. Valgo prastai, nes mano, kad vergavimas pilvui yra savanaudiškumas. Yra ramūs, gyvena nuolatiniame saugume. Padeda visiems, maitina beluomius, sudaro vyriausybę, nes yra nesavanaudžiai. Iniciacijos programa labai paprasta. Nuolankiųjų naujokai pavalgo kartu su naujojo luomo nariais ir tada vyresnieji nuplauna jaunesniesiems kojas. Ženklas - pagalbos tiesiančios rankos. Per Pasirinkimo Ceremoniją inde būna pilki akmenys. Nuolankiųjų serumas panaikina atmintį, "ištrina" prisiminimus.

TEISUOLIAINiekada nemeluojantys, paslapčių neturintys Teisuoliai. Rengiasi baltai juodai, nes mano, kad tokia yra tiesa. Nieko neslepia, labai atviri, gali tau tiesiog į akis išrėžti, kad tavęs nemėgsta. Rėžia tiesą nes yra įsitikinę, kad melas padaro blogį įmanomu. Iniciacija viena iš keisčiausių, galbūt ir nemaloniausių, nes Teisuolių naujokui yra suleidžiamas tiesos serumas ir jis turi išsakyti visas savo paslaptis. Jei jaunuolis atsisako, tampa beluomiu. Gan linksmi, tačiau niekada nesusimąsto, kad jų tiesa gali įžeisti kitus. Ženklas - svarstyklės. Per Pasirinkimo ceremoniją jų inde būna stiklas. Teisuolių serumas, naudojamas iniciacijoje, priverčia sakyti tiesą (mėlynos spalvos).


DIVERGENTAI

Divergentai yra žmonės, kurių smegenys dirba kitaip. Jie sugeba puikiai prisitaikyti, dėlto gali priklausyti daugiau nei vienam luomui. Dėl pastarosios savybės jie yra pavojingi tobulai visuomenei, todėl dažnai "medžiojami". Turi slėptis, tačiau dažnai jų divergentiškumas išaiškėja, nes jie gali kontroliuoti simuliacijas, kaip kurios jų apskritai nepaveikia. Taip pat gali priešintis tiesos serumui. Dauguma Čikagos gyventojų apie divergentus arba nežino, arba netiki, kad tokie egzistuoja. Divergentų dalinai neveikia Bebaimių (gali kontroliuoti sukeliamą simuliaciją) ir Teisuolių serumai (meluoti negali, bet gali savaip pakeisti tiesą). Nuolankiųjų, Eruditų ir Taikingųjų serumai Divergentus paveikia.

BELUOMIAI

Beluomiai - tai tie, kurie neišlaikė savo luomo iniciacijos ir privalėjo jį palikti. Yra susitelkę keliose bendrose stovyklose, beveik kaip vienas luomas. Neturi jokios teisės, daug kas jų baidosi. Jų rajonai yra netoli Nuolankiųjų būstinės, todėl iš jų jiems gan lengva gauti maisto. Visi kiti luomai jų baidosi ir pralenkia dideliu lanku, netgi veja iš pagrindinių miesto gatvių. Vieninteliai, kurie nori panaikinti jau senokai įsigalėjusią luomų sistemą.
Atgal į viršų Go down
 

Grupių aprašymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Welcome :: Faction or Blood?-