rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Taisyklės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatar

About me•Love from others : 57
•Number of posts : 588
•Join date : 2014-05-10
Danielle Eveline Hawkins
Maybe I like my pain
RašytiTemos pavadinimas: Taisyklės   Antr. 15 07 - 12:54

PAGRINDINĖS TAISYKLĖS


1. Prieš registruojantis prašome atidžiau pažvelgti ir atkreipti dėmesį į žemiau išvardytas bendrąsias ir role play game taisykles, kad administracijai nereikėtų klausytis nusiskundimų, paminėtų sekančiuose punktuose.
2. Užsiregistravusius su forumo tematika nederančiais vartotojo vardais pašaliname nuo prisijungimo dienos praėjus keturiasdešimt aštuonioms valandoms (dvi paros). Norintiems pasiteirauti/užduoti rūpimus klausimus nėra būtina registruotis - tiek situacijos aprašymas, tiek užimtų veidų sąrašas ir pagalbos tema yra pirmojoje skiltyje, todėl netinkamai užsiregistravusius ir aktyviai prisijungiančius vartotojus triname be perspėjimo, turėdami pagrindo įtarinėti plagijavimu.
3. Galite registruotis tokiu vartotojo vardu, kokiu norite (pirmasis vardas, antrasis vardas, pavardė; pirmas vardas ir pavardė; vardas). Šeimoms priklausantiems personažams yra būtina tos šeimos pavardė.
4. Grupių aprašymai ir naudojami personažų veidai yra parašomi su aiškia paskirtimi. Jeigu turite klausimų šiomis temomis, turite teisę konsultuotis pas administraciją. Prieš pasirinkdami veikėjo veidą įsitikinkite, ar jis nėra naudojamas. Jeigu norimą veidą turintis žmogus nesilankė numatytą terminą be pateisinamos priežasties, veidą atiduosime, bet taip pat galite būti lankstūs ir teirautis anksčiau numatyto laiko.
5. Forume naudojamas avatarų dydis yra 200x300 pikselių. Jeigu turite problemų dėl avatarų naudojimo, (ir tos problemos nėra susijusios su naudojamu ir įprastu dydžiu) kreipkitės į administraciją.
6. Prašome rašyti lietuviškomis raidėmis (t.y. neiškraipyta, gimtąją kalba). Šiais laikais kiekvienas moka tinkamai naudotis mobiliuoju telefonu, kompiuteriu ir juos siejančiu internetiniu ryšiu, todėl administracija prašo neišdarkyti kalbos gatviniams būdingu žargonu ir gerbti kitus forumo narius nevartojant grubių, įžeidžiančių ir cenzūra laikomų keiksmažodžių (išimtiniu atveju leidžiame rašyti angliškais rašmenimis, jeigu neturite galimybės naudotis lietuviškomis raidėmis).
7. Nereklamuokite forumų role play game temose, per asmeninius pranešimus ar vartotojo parašo vietoje. Norint pareklamuoti forumą yra naudojamasi banerių keitimosi kategorija forumo apačioje (svečiams matoma rodiklio pradžioje). Nusižengusiems griežtų sankcijų netaikome, bet nepažadame, kad ateityje bus vystomas nuoširdus bendradarbiavimas.
8. Nekopijuokite forume naudojamų stiliaus ar grafikos detalių (avatarams ir parašams yra naudojami kreditai). Jeigu turite klausimų dėl panaudotos koduotės ar stiliaus detalių, prašome rašyti į bendrąją administratorių anketą, kurioje susitarus bus galima naudoti vieną kitą sukurtą detalę (nepamirštant kredito). Su plagijavusiais ir forumo mintis be sutikimo pasigviešusiais žmonėmis bus kalbama be užuolankų.
9. Galimų užregistruotų anketų skaičius vienam vartotojui yra neribojamas (nebūtina sakyti, kad vienu įrenginiu naudojasi brolis/sesuo/pusbrolis/pusseserė). Gerbdami savo pačių ir kitų forumo narių laiką anketų turėkite tik tiek, kiek sugebate išlaikyti (į tai įeina reguliarus, periodiškas lankymasis ir pranešimų rašymas role play game arba kitose forumo temose).
10. Jeigu neplanuotai išvykstate be galimybės pranešti apie nesilankymą, administracija anketos nepanaikina, bet pasilieka teisę atiduoti personažo veidą. Norėdami išvengti nepatogumų ir savo, ir administracijos atžvilgiu, apsilankykite nesilankymui skirtoje vietoje ir praneškite apie išvykimą.
11. Gerbkite (jeigu nesugebate - išmokite) forumo narius. Nepriimtina įžeidinėti ar atvirtai demonstruoti pasipiktinimą vienu ar keliais žmonėmis. Nesutarimų atveju santykius aiškinamės asmeninėmis žinutėmis. Jeigu nesutarimai pasiekia administratorius, problema yra sprendžiama bendrai.
12. Administracija nėra atsakinga už pornografinio pobūdžio turinį kitų užsiregistravusių vartotojų pranešimuose ar paraše. Prieš registruodamiesi turėkite omenyje, kad net mažametis vaikas sugeba apeiti amžių ribojantį įspėjamąjį mygtuką ir nepastebėtas įsilieti į forumo bendruomenę. Bet koks nešvankus turinys, patalpintas parašuose (pranešimai Jūsų pačių reikalas) yra pašalinamas.

RPG TAISYKLĖS

1. Administracija neriboja role play game susitikimų skaičiaus. Pageidautina, kad narys atsižvelgtų į turimų personažų skaičių ir stengtųsi vienoje vietoje dalyvauti kaip įmanoma ilgiau.
2. Pranešimų turinys turi būti rašomas trečiuoju arba pirmuoju asmeniu (trečiasis asmuo - jis nuėjo; pirmasis asmuo - aš nuėjau). Susitarkite dėl naudojamo asmens taip, kad nekiltų nesklandumų. Vykstant grupiniams susitikimams nariai turi susidaryti rašymo eigą ir vienareikšmiškai nuspręsti, kuris asmuo dominuos viso susirašinėjimo metu.
3. Prašome neignoruoti administracijos reikalavimo rašyti sklandžiais, lietuviškais rašmenimis. Nariai turi atkreipti dėmesį į forume sukurtas pereinamąsias temas (laiptai, durys ar kita). Raštingi, kultūringi, išsamius personažo jausmus ir veiksmus rašantys vartotojai yra mėgstami kiekvieno žmogaus tarpe.
4. Nesusikirskite su logika. Kiekviename personažo aprašyme yra aiškiai paminėtas išskirtinis bruožas, yda ir nemėgstami dalykai. Administracija stengėsi nesuvaržyti prisiregistruojančiųjų laisvės atsisakydama konkretaus personažų sąrašo, todėl šį privalumą stenkitės išnaudoti protingai ir saikingai.
5. Mokykimės gerbti vienas kito pastangas. Administratoriai nėra atsakingi už kiekvieno rašančiojo žodžių skaičių. Jeigu matote, kad susitikimo partneris parašė pakankamai ilgą pranešimą, pasistenkite atsakyti tuo pačiu. Ignoruodami ir sumenkindami kito vartotojo pastangas ir jūs pats, ir su jumis susirašinėjantis žmogus gali jaustis nemaloniai ir nepilnavertiškai.
6. Kovose (jeigu yra daugiau negu du vartotojai) rašykite eiliškumo tvarka. Bendrus sužeidimus ir jų padarinius prašome aptarti tarpusavyje.
7. Žudyti, kankinti ar pagrobti kitą personažą galima tik susitarus poroje (partneriu, su kuriuo palaikote veiksmą).
8. Prašome nerašyti už kitą personažą jo veiksmų ar jausmų.
9. Nerašykite dvigubų pranešimų ir ne'flood'inkite role play game temose. Esant būtinybei naudokite paprastuosius () arba laužtinius [] skliaustus.
10. Nebėgiokite iš vieno luomo į kitą. Jei jau vieną pasirinkote, tai su juo ir likit. Jei yra svarios priežastys - informuokit administraciją.
11. KIEKVIENAS naujas narys (kuris yra šešiolikos metų ir priima iniciaciją), PRIVALO parašyti postą pasirinkimo ceremonijoje, kurioje prisiskiria norimą luomą.I could lay head for my family
Atgal į viršų Go down
 

Taisyklės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Welcome :: Faction or Blood?-