rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Dean Bardon

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatar

About me•Love from others : 1
•Number of posts : 11
•Join date : 2014-06-27
Dean Bardon
You say I'm a freak, I say I'm uniqueRašytiTemos pavadinimas: Dean Bardon   Pen. 27 06 - 20:40Surname, name
Short quoteDean gyvenimo istorija nėra kažkuo išskirtinė ar ypatinga. Jo tėvai buvo pasiturintys, gerbiami bei gerai žinomi žmonės, tad iš savo vaiko jie reikalavo besąlygiško paklusnumo bei atsidavimo šeimai. Vaikinas nuo pat mažų dienų buvo mokomas bei lavinamas, tad išsiskyrė iš kitų vaikų itin greita reakcija bei sugebėjimu greitai mąstyti. Paprasti žaidimai jo niekada nedomino, jis troško paslapčių, kurias galėtų įminti, nes tai teikdavo jam laimės. Mokslai jam visuomet sekėsi gerai, jautė poreikį gilinti žinias ir visuomet siekė tobulumo visame kame. Dean yra pedantas ir visada siekė bei siekia tobulumo, kuriam nėra ribų, tad visur, kur jis yra, privalo būti tvarka. Vis dėlto nuo pat mažų dienų Dean ėjo prie srovę, negalėjo pakęsti nusistovėjusių stereotipų ir visomis galiomis juos griovė nebijodamas galimų pasekmių. Jį erzina žmonės, kurie negali argumentuoti savo nuomonės, yra silpnavaliai ir greitai pasiduoda kitų žmonių įtakai. Negali pakęsti veidmainystės bei pataikavimo. Gerbia žmones, kurie drąsiai išreiškia savo nuomonę bei nebijo kovoti dėl savo tikslų bei principų.


PERSONAŽO VEIDAS: Chris Evans


AMŽIUS: 22


FRAKCIJA: eruditas


ŠEIMA: tėveliai, sesutė


SOCIALINĖ PADĖTIS: looking for love


IŠVAIZDA: standartinė, su visais išoriniais privalumais bei giliu žvilgsniu, kuris perveria odą bei kaulus


CHARAKTERIS: jis veiksmo žmogus, moka prireikus sakyti komplimentus, yra šnekus. Dean yra labai pasitikintis savimi, dažnai mėgsta vadovauti bei jaučiasi viršesnis bei geresnis už visus kitus. Jo protas greitai leidžia suvokti žmonių mintis, perprasti ketinimus. Vaikinas yra karšto kraujo, greitai užsiliepsnoja. Egoistiškas, ekscentriškas. Nepriklausomas. Neklauso patarimų, elgiasi taip, kaip jam šauna į galvą, pasitiki kiekvienu savo sprendimu. Būna, kad aplinkiniai jį slegia, tad mėgsta būti vienas. Kadangi jo charakteris dažnai mainosi, jis mėgsta pokyčius, mat viskas greitai nusibosto ir tampa tabu. Niekada neslepia antipatijos žmogui, kurio nemėgsta.


KITA: ištikimas tiems, ką mylį; lengvai paperkamas, tik reik žinoti kaip; mėgsta erzinti mylimus žmones


Atgal į viršų Go down

avatar

About me•Love from others : 48
•Number of posts : 245
•Join date : 2014-05-10
Eric Levi Todd
I'm a moon that never shows it's face
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Bardon   Pen. 27 06 - 21:36

Hii  .Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever. That surrender, even the smallest act of giving up, stays with me. So when I feel like quitting, I ask myself, which would I rather live with?
Atgal į viršų Go down
http://spending-infinity.tumblr.com/
 

Dean Bardon

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas-