rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Sophie Foster

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatar

About me•Love from others : 1
•Number of posts : 10
•Join date : 2014-06-27
Sophie Foster
RašytiTemos pavadinimas: Sophie Foster   Pen. 27 06 - 20:21

Sophie   Foster
Don't let a bad day make you feel like you have a bad life

Jau nuo pat vaikystės Sofija buvo griežtai auklėjama, tačiau išmintingai – ne veltui mergaitė augo Eruditų luome. Kada tiksliai pastebėjo, kad kažkas ne taip, atsakyti negalėtų. Tiesiog kiek pamena save, tiek vis pasvajodavo, kaip norėtų tiesiog nors kartais nieko neveikti, daryti ką nors neprotingo ir neapgalvoto, tačiau tai būdavo paprasčiausiai nepriimtina. Mokslai sekėsi prasčiau nei bendraamžiams, susikaupti ne visada pavykdavo, tačiau visada stengėsi, ne tik dėl savęs, tačiau ir dėl tėvų, juk suvokė, kad jiem tikrai nėra paprasta turėti vaiką, kuris klasės pažangumo žurnale vis būna gale, o iš kaimynų, bendradarbių, šiaip draugų tėvai turėjo tikrai ne kartą girdėti didžiavimąsi savo atžalų pažangumu. Tiesioginių pajuokų niekad nesulaukdavo, tačiau šnabždesių jai praeinant pro šalį tikrai yra girdėjus. Tiesiog išmoko nekreipti dėmesio. Kaip ir į tai, kad bet kokia proga – Kalėdos, gimtadienis, vardadienis, Velykos, tėvų vestuvių metinės, pavasario lygiadienis... – sulaukdavo vis tokių pat dovanų iš tėvų. Knygų. Daug knygų. Skaityti Sofijai patinka, problema tik ta, kad net moksliniai straipsniai ar ko gero net enciklopedijos jai skaitydavosi kaip romanai – perskaitei ir pamiršai. O taip pavyzdinga erudite netapsi. Jau nuo penkiolikto gimtadienio pradėjo laukti paskirstymo testo. Nežinojo ko tikėtis. Net nebuvo tikra, ko norėjo iš jo. Iš dalies širdis šaukėsi laisvės ir greičiau lėkti iš gimtojo luomo, iš kitos pusės, bet koks kitas sprendimas nei Eruditai labai baugino, juk niekad nesi garantuotas kaip kita frakcija tave priims. Sulaukusi šešiolikos ir dar kelių mėnesių pagaliau Sofija sužinojo savo lemtį. Taikingieji. Nei per daug džiaugėsi nei, tuo labiau, tikrai neliūdėjo. Tiesiog žiūrėjo į tai kaip į naują patirtį. Kitokią patirtį nei buvo pratusi iki šiol. Kai ją semiesi ne tik iš knygų, bet ir visais jutimais. Pradžioje buvo keista: nėra šeimos, nelikę draugų, nieko nepažįsta. Tačiau taikingieji nebūtų taikingieji – ją sutiko tikrai gražiai. O ir iniciaciją mergina lengvai ištvėrė. Labiausiai erzinantys dalykai: (1) rašybos klaidos knygose; (2) žmonės, labai lėtai einantys tiesiai prieš tave; (3) nulūžęs nagas; (4) lėčiausia eilė prekybos centre; (5) pamiršti, kur pasidėjai raktus; (6) pardavėjas bando įkišti prekę, kurios tau visiškai nereikia; (7) pridegęs maistas. Visose situacijose sugebėjo išlikti rami. O to ir pakanka. Pirmuosius metus savo naujuosiuose namuose, galima sakyti, nieko neveikė. Tiesiog mokėsi atsipalaiduoti, tiek daug nemąstyti, elgtis valiūkiškiau, drąsiau šypsotis, atviriau bendrauti. Aišku, serumas tam net labai padėjo. O gal tiesiog tikroji prigimtis pašaukė. Ko gero nenuostabu, kad ir iki šiol dar kartais joje pasireiškia ne pilnai Taikingiesiems būdingos savybės, tačiau dienos, kai nepabijojo pereiti iš gimtojo luomo, nei karto nesigailėjo.


PERSONAŽO VEIDAS: Nadine Leopold
AMŽIUS: 18 metų
FRAKCIJA: Taikingieji
ŠEIMA: Palikta Eruditų luome
IŠVAIZDA: Smulkus sudėjimas, šviesūs plaukai, žalsvos akys, strazdanos
CHARAKTERIS: Tie, kurie Sofijos gerai nepažįsta, yra užtikrinti, kad vienintelis apie jos šaknis bylojantis likę dalykas – pavardė. Foster. Tarsi Taikingųjų įvaikinta Eruditų mergaitė. Jau net ir išvaizda panašesnė į taikingųjų – strazdanos, visada kiek pasivėlę plaukai, neblėstanti šypsena – mergina, kuri per dienas maudosi saulės spinduliuose ir bėgioja vėjyje. Daug svajoja, apskritai kone visada yra tarsi kažkur paskendusi, klajojanti savo mintyse. Bet gal ir gerai, gyvena iš karto dviejuose pasauliuose – ir realiam, ir savo susikurtam, ko gero, tik dar malonesniam nei šis. Sofijos dabar jau neatsiejami gyvenimo aspektai, tai dainos, šokiai, pašnekesiai, šiaip buvimas su žmonėmis tiesiog tylint, galiausiai buvimas vienai su savimi ar skaitymas tokių knygų, kurių negalėdavo skaityti vaikystėje, tokių, kurios „praplauna smegenis“. Ir visgi, racionalus mąstymas kartais išlenda, kai mintys pradeda suktis apie tai, kaip nieko šiame gyvenime ji naudingo nenuveiks... tačiau gurkšnelis taip visų problemų sprendimui padedančio serumo ir vėl širdy daina suskamba.

Sometimes it’s moments like that, real complicated moments, absorbing moments, that make you realize that even hard times have things in them that make you feel alive.

Atgal į viršų Go down

avatar

About me•Love from others : 26
•Number of posts : 293
•Join date : 2014-05-10
Abigail Lilith Smith
Well, it's either kiss me or kill me
That's how I see it.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sophie Foster   Pen. 27 06 - 20:26

Labaaas, labai džiugu matyti Taikingųjų luome <3Are you, are you

Coming to the tree
They strung up a man
They say who murdered three
Strange things did happend here
No stranger would it be
If we met at midnight
In  the Hanging tree
Atgal į viršų Go down

avatar

About me•Love from others : 1
•Number of posts : 10
•Join date : 2014-06-27
Sophie Foster
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sophie Foster   Pen. 27 06 - 20:29

Pagalvojau, kad reikia šiek tiek daugiau įvairovės :) net jeigu, įtariu, kad dabar neturėsiu ką veikt ;DD
Sometimes it’s moments like that, real complicated moments, absorbing moments, that make you realize that even hard times have things in them that make you feel alive.

Atgal į viršų Go down

avatar

About me•Love from others : 48
•Number of posts : 245
•Join date : 2014-05-10
Eric Levi Todd
I'm a moon that never shows it's face
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sophie Foster   Pen. 27 06 - 20:36

Turėsi, turėsi! Su Gustės Amanda tai tikrai turėsi :DD
Labiausiai erzinantys dalykai! <3 Sąrašas pakėlė nuotaiką.
Puiki biografija, sveika atvykusi!  .Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever. That surrender, even the smallest act of giving up, stays with me. So when I feel like quitting, I ask myself, which would I rather live with?
Atgal į viršų Go down
http://spending-infinity.tumblr.com/

avatar

About me•Love from others : 1
•Number of posts : 10
•Join date : 2014-06-27
Sophie Foster
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sophie Foster   Pen. 27 06 - 20:40

Na tikiuosi :))
džiaugiuosi, kad sugebu nors ką pralinksmint :D
ir dėkui!
Sometimes it’s moments like that, real complicated moments, absorbing moments, that make you realize that even hard times have things in them that make you feel alive.

Atgal į viršų Go down

About meSponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sophie Foster   

Atgal į viršų Go down
 

Sophie Foster

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas-