rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 Abigail Lilith Smith

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

Abigail Lilith Smith

About me



•Love from others : 26
•Number of posts : 293
•Join date : 2014-05-10
Abigail Lilith Smith
Well, it's either kiss me or kill me
That's how I see it.




Abigail Lilith Smith Empty
RašytiTemos pavadinimas: Abigail Lilith Smith   Abigail Lilith Smith Icon_minitime1Tr. 18 06 - 15:49



Smith Abigail
Hunt or be hunted. Kill or be killed




Eruditai yra šalti, viską apgalvojantys padarai. Pasitelkę protą, jie gali padaryti bet ką. Jie gali manipuliuoti. Kankinti. Meluoti. Žudyti. Tą patį sugebėjau ir aš. Buvau mašina, viską apskaičiuojanti ir apgalvojanti, mokoma visiškai tokių pačių eruditų. Tačiau žinojau, kad nesu kaip jie. Buvau karštakošė, dažnai nemąstanti apie pasekmes, visada tėškiau tiesą į akis ir elgiausi drąsiai, net jeigu tuo metu tai būtų pats blogiausias mano gyvenime kada nors priimtas sprendimas. Buvau nevaldoma kaip laukinis žvėris, o mano galvoje gimdavo keistos, nepriimtinos mintys. Ir jos mane gąsdino. Aš norėjau būti kaip visi, norėjau nieko nejausti, norėjau suprasti tą bejausmingumo šaltį, kurį jautė beveik visi eruditai. tą, apie kurį man pasakojo tėvai. Tačiau negalėjau. Aš nebuvau viena iš jų. Jaučiausi kaip nepritapėlė, kuri tiesiog bandė parodijuoti genijus. Ir nors naudojai savo protą kaip ir visi, ir nors turėjau suplanuotą nuostabią ateitį, nenorėjau jos. Vienintelis mano troškimas buvo atrasti savo vietą šioje visuomenėje. Ko dar galėjau norėti? Šlovės? Mane garbinančių fanų? Ne. Tai buvo nereikalinga net tokiai pasipūtusiai asmenybei kaip aš. Kol kas. O kai rasiu savo vietą, galėsiu stiebtis aukštyn. Galėsiu būti savimi ir negalvoti apie tai, kokia turėčiau būti. Na, bent jau aš taip maniau. Dievas žino, kaip klydau. Divergentai niekada negali būti savimi. 


PERSONAŽO VEIDAS: Barbara Palvin
AMŽIUS: 16
FRAKCIJA: Eruditai
ŠEIMA: Motina Nelė, sesuo Grėtė ir tėvas Martinas.
SOCIALINĖ PADĖTIS:Tarp Eruditų mergina gan populiari. Vis dėl to, jos tėvas - vienas iš vadų. O ji pati vaikšto po būstinę lyg būtų jos savininkė, todėl nenuostabu, kad pusė eruditų laiko ją dievaite, o kita pusė jos nekenčia visa širdimi. Daug kas pavydi, tačiau nei vienas negali jos ignoruoti.
IŠVAIZDA: Smulki, liekna, ilgais, šviesiai rudais plaukais, mėlynomis, skaisčiomis akimis, gan šviesa oda. Labai greita ir lanksti.
CHARAKTERIS: Pasipūtus, šalta, agresyvi, arogantiška, apskaičiuojanti, įvairi, savotiška, nemėgstanti beveik visų egzistuojančių žmonių ir šiaip judančių padarų. Dėl tikslo Abė gali padaryti visiškai bet ką, kad tik ant galo laimėtų. Veidmainė, tikra manipuliatorė, melagė, neištikima. Bet kada gali persimesti į jos manymu laimėtojų pusę, kad tik nepralaimėtų. Žmogus, kuriuo negalima pasitikėti.
KITA: Turi randą ant rankos, dėl nenusisekimo per vieną eksperimentą.


Atgal į viršų Go down
 

Abigail Lilith Smith

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas-